VoIP

Telefon faturalarınızı ayda 10 YTL’ye düşürün… Hem de özgürce konuşarak ! VOIP ( Voice Over IP ) sayesinde, telefon görüşmelerinizi internet üzerinden yapın. Yurtiçi ve Yurtdışı tüm sabit hatlar ile bedava konuşabilir, Türkiye’deki cep telefonları ile de 0,15€ / dakika ‘dan başlayan fiyatlarla görüşebilirsiniz.

Ahizeli klavye modellerimizle, internet üzerinden telefon görüşmesi yapmak daha da kolay…

Eğer hali hazırda bir Betamax VOIP hesabınız varsa, buraya tıklayarak 5dk içerisinde hazır voucher numaralarımızdan bir tanesini alarak kontör yükleyebilirsiniz.

Yükleme yapabileceğiniz betamax firmaları:

nonoh.net, smsdiscount.com, voipwise.com, voipzoom.com, webcalldirect.com, 12voip.com, budgetsip.com, calleasy.com, dialnow.com, freecall.com, internetcalls.com, intervoip.com, justvoip.com, lowratevoip.com, netappel.fr, poivy.com, smartvoip.com, sipdiscount.com, smslisto.com, sparvoip.de voipbuster.com, voipbusterpro.com, voipcheap.co.uk, voipcheap.com, voipdiscount.com, voiphit.com, voipraider.com, voipstunt.com

Eğer hali hazırda bir Betamax VOIP hesabınız varsa bizimle irtibata geçerek, 5dk içerisinde hazır voucher numaralarımızdan bir tanesini alarak kontör yükleyebilirsiniz.

Bizimle irtibata geçmek için bacombilgisayar isimli kullanıcıyı voip programına ekleyip arayabilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızdan diğer kontak bilgilerine ulaşabilirsiniz.