Web Tasarımı

BCM Bacom Bilgisayar Web sitesi kampanyası

web tasarımıBiz elimizden geleni yapıyoruz. Fiyatlarımızı da düşürdük… Yaptığımız onlarca siteyi gezin görün… Referanslarımızı inceleyin. Uygun fiyatlı ve kaliteli web sayfası seçeneklerimizi farkedin…

Ücretsiz 1 yıl alanadı (domain) / web alanı (hosting) hizmetleri dahil, tasarım ücretimiz 500 TL‘den başlıyor.

Bu paket içerisinde;

Ana Sayfa, Ürünler / Hizmetler Sayfası, Ziyaretçi Defteri, Hakkımızda Sayfası, Foto Galeri, İletişim sayfaları bulunmaktadır. Azami teslim süresi, tüm meteryallerin bize iletilmesini takiben 1 haftadır.

Referanslar

Referanslarımız için tıklayınız.


BCM Bacom Emlak Modülü
Bu modül ile kısa bir süre içinde emlakçılar web sayfalarına ulaşabilirler. Yönetici paneli sayesinde site sahibi veya çalışanları, kolayca emlak ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilir. Modüler yapısı sayesinde siteniz kolayca, birden çok emlakçının emlak ekleyebileceği bir portal sitesi olabilir. Resimleri otomatik küçültme, otomatik referans sistemi, detaylı arama, ufak resimlerle listeleme, emlak bilgilerini silmeden emlak gizleme, her emlak için ziyaretçi sayacı, vitrin sayesinde anasayfada öncelikli emlak gösterimi, web sayfasini gezen kullanıcılardan gizleme, zekice oluşturulmuş portföy gösterimi sayesinde emlaklara hızlı ulaşım, yönetim paneline girişlerin tarih,kullanici,IP bazlı kaydının tutulması (sadece admin gorebilir), sitedeki tüm yazı ve resimlerin site sahibi tarafindan değiştirilebilir ve güncellenebilir olması bu modülün bazı özellikleri arasındadır.

BCM BACOM Yat alım satım Modulu Emlak modulündeki tüm özellikler aynen bu sistemde de geçerlidir. Geniş bir tekne özellikleri bilgisini içinde bulundurur.

BCM BACOM Haber Scripti Bu script sayesinde, site sahibi, hiç bir programlama, dizayn bilgisine sahip olmadan, sitesinde haber bölümü oluşturabilir. Buraya şirketteki son gelişmeleri veya yeni haberleri kullanıcıları ile paylaşabilir.

BCM BACOM Alisveris sepeti Scripti Veritabanı sistemi kullanılarak, ürünler listelenip, alışveriş sepeti sayesinde bu ürünler banka havalesi veya kredi kartı yoluyla satışa hazır hale getirilir.

BCM BACOM Anket Scripti Sitenize anket eklemenizi sağlar, anket şıkları, soruları ve o ana kadar olan cevaplamalar her an site sahibi tarafindan değiştirilebilir/güncellenebilir.

BCM BACOM Gelişmiş Formmail Sistemi Bu formmail sistemi ile kullanıcılarınız web sayfanız üzerinden herhangi bir mail programı kullanmaksızın size mail atabilir. Sizin mail adresiniz spam maillere karşı korunmuş olur. Ayrıca sistem formu dolduran kullanıcının mail adresinin doğruluğunu test eder. (İlgili domainin MX kayıtlarının kontrolu vs.)

BCM BACOM Cep telefonu ile bilgisayar kontrol sistemi Server/Client tabanlı bu sistem ile, cep telefonunun GPRS ozelliği ile bilgisayarda daha önceden belirlenmiş herhangi bir işlem yapılabilir. Bilgisayarın açık olup olmadığının kontrolü, açıksa kapatılmasıdan, mail kontrolune kadar sayısız işlem uzaktan yapılabilmektedir.

BCM BACOM WAP-POS Sistemi Bu sayede, pos cihazınız olmadani mobile olarak herhangi bir yerden, GPRS sistemi yardımıyla, kredi kartı tahsilatları yapılabilir.

BCM BACOM Live Chat Web sitenizde gezen kullanıcılar ile chat imkanı. Bu sayede, sitenizde gezen kişilere yardımcı olabilir ve daha etkileyici bir sunum yapılabilir

BCM BACOM Mail List Web sitenizde gezen kullanıcılar, mail adreslerini bu listeye kaydedebilir ve ileride size yeni haberler bildirebileceginiz bir mail arşivi oluşturulur. Siteniz ile ilgili herhangi bir haberi, tek bir tuş işe listedeki herkese mail aracılığıyla duyurabilirsiniz.

360 derece panoromik resim Modulu Özel fotoğraf makinalarıyla çekilen ev/yat/arsa/villa gibi mekanlar 360 derece dönerek, yakınlaştırma ve uzaklaştırma yaparak web sayfanızı gezen kullanıcılar tarafından görüntülenir. Onlarca resmin veremeyeceği etkileyici bir gezinti sağlar.

Veritabani baglantili WAP Sayfalari Ürünlerinizi, sitenizi veya çeşitli web scriptlerini, WAP sayfalarında, yani cep telefonlarında gösterilebilecek şekilde hazırlayabiliriz.

Gerçek zamanlı Kamera/Televizyon/Radyo streaming Bu sistem sayesinde bilgisayarınızdaki kamera/mikrofon veya tv kartından alınan görüntü, gerçek zamanlı olarak, web sayfanızda, genel veya şifreyle korunan özel bir yerde gösterilir.